ÇEKİLİŞ KURALLARIBu kampanya Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.11.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-12497 sayılı izni ile 30.11.2021 (saat 21:00) - 31.12.2021 (saat 21:00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Fawori Dünyam tabelasının bulunduğu herhangi bir Fawori Boya bayiisinden, Fawori Dünyam sistemine dahil boyalardan satın alarak boyaların üzerinde bulunan özgün barkod numarasını Fawori Boya ya ait “Fawori Dünyam” mobil uygulamasına ücretsiz üye olup okutarak uygulama içerisindeki “Fawori Dünyam Hediye Çarkını” çeviren (Belirtilen çark 8 birimden oluşup, boş bulunmamaktadır.) “Fawori Dünyam” sadakat sistemi üyesi boyacı ustalarına her 7,5 lt. boya için 1 çekiliş hakkı, her 15 lt. boya için 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş 11.01.2022 tarihinde saat 14.00’te Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş. Business İstanbul Plaza Merdivenköy mah. Dikyol sok no:2 Kadıköy/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 13.01.2022 tarihinde Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır. Ayrıca, çekiliş sonuçları Fawori Dünyam mobil uygulamasında ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, başvuru için en geç 28.01.2022; yedek talihliler ise, en geç 12.02.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Tutkal Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Çekiliş sonucunda; 3 kişi LG 55NANO756 55" Televizyon kazanacaktır.

Ödüle ek olarak; Dijital medya üyelikleri Full paket verilecektir.

  • Exxen: Spor paketi dahil, senelik üyelik
  • Netflix: Senelik Üyelik
  • Blu TV: Senelik Üyelik
  • Bein Connect: senelik üyelik
  • Gain: Senelik Üyelik

İkramiyelerin son teslim edilme tarihi 15.05.2022’dir.

Katılımlarda ad, soyad, telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Türkiye de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ; ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Çekilişe yurt dışında ikamet edenler katılamaz , katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Bu çekilişe BETEK BOYA VE KİMYA SAN. A.Ş. ve Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. nin toptancı, perakendeci ve alt bayi çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Yaş konusunda yanıltıcı bilgi vererek katılım sağlayan kullanıcılar bakımından Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.